Home / Taki Sam Los Argentyny I Chorwacji Na Mistrzostwach Świata Przez Ostatnie 20 Lat

Taki Sam Los Argentyny I Chorwacji Na Mistrzostwach Świata Przez Ostatnie 20 Lat

Ten mundial jest piątym w karierze Lionela Messiego i Luki Modrića, którzy przegrali cztery poprzednie. Tak więc kolejny pojedynek między Argentyną i Chorwacją będzie bardzo emocjonujący i wszyscy mają nadzieję, że pomogą kapitanowi zrealizować jego marzenie o Pucharze Herkulesa. Lionel Messi zmienił się z młodego chłopca z długimi włosami w starego gracza z krótkimi włosami i brodą. Luka Modrić wyrósł z młodego chłopca z krótkimi włosami na starego gracza z długimi włosami i zmarszczkami na twarzy. Obaj mają za sobą wieloletnią rywalizację w La Liga i obaj mają nadzieję, że spełnią swoje marzenia w tym mundialu.

Lionel Messi dołączył do kadry narodowej w 2005 roku, a następnie oficjalnie założył Koszulka Argentyna MS 2022 w 2006 roku. Luka Modrić dołączył do kadry narodowej bezpośrednio w 2006 roku i grał w Koszulka Chorwacja MS 2022 . W 2018 roku po 20 latach poprowadził drużynę z powrotem do pierwszej czwórki rozgrywek. W 1998 roku Chorwacja po raz pierwszy przebiła się i awansowała do półfinału mistrzostw świata, a ostatecznie wywalczyła trzecie miejsce. W 2018 roku Chorwacja dzięki staraniom tych młodych zawodniczek awansowała do finału, ale niestety przegrała z Francją 4:2.

Chorwacja chce spełnić marzenie o zdobyciu mistrzostwa świata, więc czy Luka Modrić może pobić rekord w historii drużyny? Sądząc po historycznych rekordach mundialu, Argentyna prowadzona przez Lionela Messiego awansowała do finału w 2014 roku, ale niestety przegrała w dogrywce z Niemcami 1:0. W ciągu ostatnich 20 lat zarówno Argentyna, jak i Chorwacja dochodziły do finałów i przegrywały ze swoimi przeciwnikami. Co zatem obie drużyny osiągną w tym półfinale?