Home / Chelsea Odmieni Losy Kilku Zawodników

Chelsea Odmieni Losy Kilku Zawodników

Być może Enzo Fernández podjął złą decyzję o przeprowadzce do Chelsea, przez co jego sytuacja stawała się coraz trudniejsza. Chelsea przegrała trzy mecze z rzędu i tak naprawdę nikt nie wie, dlaczego ponownie sprowadzili Franka Lamparda. Po tym, jak Everton zwolnił Franka Lamparda, wyniki zespołu odbiły się, więc Chelsea nie ma powodu, by go ponownie podpisywać. Może asystenci trenerów będą mieli lepsze wyniki niż Frank Lampard, szef Chelsea jest naprawdę oszołomiony.

Wraz z pogarszającymi się wynikami Chelsea coraz bardziej kwestionowana jest siła Enzo Fernándeza, głównego nabytku w tym roku. Czy Enzo Fernández wytrzyma presję noszenia Koszulka Chelsea wbrew wszelkim przeciwnościom? Raheem Sterling również całkowicie stracił siły po dołączeniu do Chelsea. Nie ma już talentu do szczęśliwego futbolu. Teraz Raheem Sterling powinien żałować, że zdjął Koszulka Manchester City i odszedł, a konsekwencje braku sił odczuwa stopniowo.

João Félix przechodzący do Chelsea może nawet nie być w stanie zagrać w Lidze Mistrzów, ale wyniki Atlético Madryt w 2023 roku będą coraz bardziej stabilne. Atlético Madryt odniosło sześć zwycięstw z rzędu i po raz kolejny awansowało do czołowej czwórki. João Félix myślał, że przejście do Chelsea zmieni liczbę zdobytych bramek, ale niestety nie wszystko potoczyło się zgodnie z jego oczekiwaniami.