Home / Poznaj Juliána Álvareza Z Argentyny W 2023 Roku

Poznaj Juliána Álvareza Z Argentyny W 2023 Roku

W 2023 roku niech wszyscy poznają wybitnego młodego argentyńskiego zawodnika, którym jest Julián Álvarez. Na mistrzostwach świata w Katarze w grudniu 2022 roku trener Lionel Scaloni musiał użyć składu młodych zawodników po słabych występach starych zawodników Argentyny. Ángel Di María i Paulo Dybala właśnie wyleczyli kontuzje, więc Lionel Scaloni może ich używać tylko przez ograniczony czas. W obliczu różnych sytuacji starych graczy Lionel Scaloni w końcu wykorzystał umiejętności Juliána Álvareza, Enzo Fernándeza i Alexisa Mac Allistera.

Odkąd Enzo Fernández grał w Benfice, wszyscy uznali jego siłę. Nic więc dziwnego, że Enzo Fernández radził sobie dobrze. Julián Álvarez to także zawodnik w Koszulka Manchester City , ale rzadko występuje w wyjściowym składzie w meczu, a ludzie nie wiedzą, jak dobry jest. To także pierwszy występ Juliána Álvareza na mundialu w Koszulka Argentyna i jest bardzo podekscytowany możliwością gry u boku Lionela Messiego.

Oczekiwano wspaniałego występu Enzo Fernándeza, ale wspaniały występ Juliána Álvareza zaskoczył wszystkich. Dwa lata temu Sergio Agüero został wyrzucony z reprezentacji z powodu zawału serca, a teraz jego miejsce zajął Julián Álvarez. Wydaje się, że Lionel Messi widzi w Juliánie Álvarezie młodego Sergio Agüero, wszyscy są członkami Manchesteru City. Wszystko wydarzyło się przypadkiem, Lionel Messi dziękował Bogu za zorganizowanie towarzystwa tych młodych Argentyńczyków.