Home / Mecz Pomiędzy Realem Madryt A Manchesterem City

Mecz Pomiędzy Realem Madryt A Manchesterem City

Niesamowita gra, która wprawiła Lukę Modricia i Toniego Kroosa w osłupienie na parkiecie. Vinícius Júnior ze złością obraził Taty'ego Castellanosa po zwariowanym golu przeciwnika. Real Madryt stracił cztery bramki w jednym meczu przez jednego gracza, a ich obrona nie pomogła. Taka sytuacja zdarzyła się po raz pierwszy w historii Realu Madryt, a zawodnicy ze smutkiem opuszczali boisko.

Real Madryt miał kiepski mecz, przegrał 2:4 z Gironą. Rzadko zdarza się, aby Luka Modrić denerwował się w Koszulka Real Madryt , a ten mecz tak. Być może nawet Luka Modrić był nie do pomyślenia. Zmierzyli się ze wszystkimi głównymi graczami Girony i faktycznie strzelili cztery gole przez jednego gracza. Zawodnik ten wciąż jest narodowości argentyńskiej, więc jakie zmiany zajdą w przyszłym mundialu.

Półfinał Ligi Mistrzów pomiędzy Realem Madryt a Manchesterem City jest bardzo ważny i obie drużyny dokonują dalszych ustaleń. Real Madryt ma za sobą kiepski mecz, ale Manchester City pokonał Arsenal 4:1 i umocnił swoją pozycję w Premier League. Każdy zawodnik w Koszulka Manchester City ma nadzieję, że Pep Guardiola ponownie spełni marzenie o Lidze Mistrzów, więc teraz są pełni pragnienia zwycięstwa. Manchester City przegrał w półfinale z Realem Madryt w zeszłym sezonie, aw tym sezonie wszyscy kibice wierzą, że zakończenie się zmieni.