Home / Chelsea Ostatecznie Podpisała Kontrakt Z Enzo Fernándezem

Chelsea Ostatecznie Podpisała Kontrakt Z Enzo Fernándezem

Chelsea stała się największym gorącym tematem tej zimy. Udało im się pozyskać ośmiu graczy. Enzo Fernández w końcu spełnił swoje życzenie i założył Koszulka Chelsea . Z drużyną podpisał kontrakt na osiem i pół roku. Wraz z wysoką opłatą transferową Enzo Fernándeza, który dołączył do Chelsea, jedyny fundusz transferowy w historii Premier League po raz kolejny pobił rekord.

João Félix nie spisał się tak dobrze, jak oczekiwała Chelsea, więc zespół musi ponownie rozważyć pozyskanie Enzo Fernándeza. W zeszłym sezonie Chelsea miała zbyt wielu wybitnych graczy, którzy opuścili drużynę, a kilku sprowadzonych przez nich graczy nie grało dobrze. Zespół postanowił zacząć od nowa z tymi młodymi zawodnikami. Enzo Fernández pożegnał się z Benfiką w wieku 22 lat, dziękując zespołowi za możliwość występu.

W 2022 roku Enzo Fernández założył Koszulka Benfica i całkiem nieźle spisał się w Lidze Mistrzów, a w 2023 ponownie wkroczył do tych rozgrywek i zmienił kluby. W historii Premier League rzadko zdarza się, aby zawodnik, który właśnie dołączył do zespołu, podpisał ośmioletni kontrakt, więc występ Enzo Fernándeza w przyszłości przyciągnie uwagę wszystkich. Chelsea czeka restart, czy ta drużyna może awansować do pierwszej piątki w pozostałych 15 rundach?