Home / Lionel Messi Po Raz Pierwszy Założył Koszulkę Trzygwiazdkowej Reprezentacji Argentyny

Lionel Messi Po Raz Pierwszy Założył Koszulkę Trzygwiazdkowej Reprezentacji Argentyny

Rodzina Lionela Messiego założyła trzygwiazdkową Koszulka Argentyna , by wystąpić w meczu reprezentacji. Po raz pierwszy założyli Koszulka Piłkarska reprezentującą trzy wyróżnienia Pucharu Świata. Argentyńscy piłkarze są bardzo podekscytowani możliwością noszenia tej nowej trzygwiazdkowej Koszulka Piłkarska . Trzy miesiące później scena zwycięstwa Argentyny na mundialu w Katarze wciąż jest głęboko w pamięci ludzi. Widząc, że argentyńscy piłkarze pojawiają się ponownie, fani nadal nie mogli powstrzymać łez wzruszenia.

Ostatecznie Argentyna pokonała Panamę 2:0. Ten towarzyski mecz pozwolił również Lionelowi Messiemu strzelić 800. gola w karierze. Lionel Messi pierwotnie planował założyć Koszulka Paris Saint-Germain , aby strzelić gola 800. gola, ale niestety nie zyskał podstawowego szacunku swoich fanów w tej drużynie. Przechwalające się zachowanie fanów Paris Saint-Germain przez dwa mecze z rzędu sprawiło, że Lionel Messi poczuł się szczególnie zasmucony. Lionel Messi tak bardzo starał się wygrać mecz dla Paris Saint-Germain tylko po to, by zostać przez nich obrażonym.

W tym argentyńskim meczu Lionel Messi również oficjalnie zapowiedział, że nie przedłuży kontraktu z Paris Saint-Germain. Następny przystanek Lionela Messiego nie został jeszcze ustalony. Obecnie chce tylko wypełnić ostatnie miesiące kontraktu z Paris Saint-Germain. Kibice na całym świecie wzywają Lionela Messiego do powrotu do FC Barcelony, ponieważ uważają, że to jedyny sposób na zakończenie gry. Chyba tylko Lionel Messi wie, że nie da się wrócić do przeszłości, a jego przyjaźń z FC Barceloną uległa zmianie.