Home / Doświadczenia Zawodowe Kevina De Bruyne'a

Doświadczenia Zawodowe Kevina De Bruyne'a

Kevin De Bruyne jest w Manchesterze City od prawie ośmiu lat i powoli wyrósł na potężnego pomocnika w tym zespole. W Manchesterze City Kevin De Bruyne w końcu został ponownie wykorzystany przez trenera. Nie jest już niedocenianym słabszym. Kevin De Bruyne miał złe dzieciństwo od dziecka, nie otrzymał wiele miłości i troski. Więc kiedy Pep Guardiola docenił Kevina De Bruyne'a, jego serce powoli się otworzyło, a jego siła w pełni się poprawiła.

Kevin De Bruyne zawsze był wdzięczny za spotkanie Pepa Guardioli w swoim życiu, co pozwoliło mu założyć Koszulka Manchester City i naprawdę zrozumieć radość z futbolu. To bardzo ważne, żeby zawodnik spotkał trenera, który to docenia. Kevin De Bruyne czuł się gorszy od futbolu z powodu José Mourinho, ale był dumny z futbolu, kiedy poznał Pepa Guardiolę. Trener nie ma absolutnej wizji kwestionowania umiejętności zawodnika, a zawodnik często zmienia swój pogląd na piłkę nożną z powodu słów trenera.

Kiedy Kevin De Bruyne nosił Koszulka Chelsea , stracił pewność siebie z powodu komentarzy José Mourinho. W tym czasie Kevin De Bruyne ze smutkiem opuścił Chelsea, a także przeżył odejście przyjaciół, co sprawiło, że jego stan psychiczny osiągnął bardzo zły stan. Podczas pobytu w VfL Wolfsburg Kevin De Bruyne dał upust wszystkim bolesnym emocjom w grze, co również zmieniło jego karierę piłkarską.