Home / AC Milan Odnawia 36-letniego Oliviera Giroud, Aby Pozostał W Początkowej Jedenastce

AC Milan Odnawia 36-letniego Oliviera Giroud, Aby Pozostał W Początkowej Jedenastce

Starzy piłkarze, którzy odnieśli największe sukcesy w ostatnich latach, to Olivier Giroud i Zlatan Ibrahimović, których szanowano po noszeniu Koszulka AC Milan . Zlatan Ibrahimović rzadko nosi obecnie Koszulka Piłkarska , ale pozostaje integralną częścią mentalności AC Milan. 36-letni Olivier Giroud został ponownie odnowiony przez AC Milan. Jest bardzo szczęśliwy, że pod koniec kariery ma zespół, który rozpoznaje jego własną siłę.

Teraz AC Milan pod przywództwem tej grupy starych i nowych graczy bohatersko przebił się do półfinału Ligi Mistrzów UEFA. Po 16 latach oczekiwania AC Milan zmierzy się z Interem w półfinale. AC Milan ma Oliviera Girouda, a Inter ma Edina Džeko. Ci dwaj starzy gracze mają bogate doświadczenie na miejscu. AC Milan zawsze był w stanie eksplodować w kluczowych meczach w tym sezonie, więc może najpierw pokonać Inter w półfinale.

Ponieważ 15 punktów odjętych przez Juventus zostało cofniętych, zarówno AC Milan, jak i Inter wypadły z pierwszej czwórki w Serie A. Chociaż nie ma dużej różnicy w punktach, wciąż mają dużą presję, aby dogonić wynik. AC Milan i Inter mają do rozegrania dwa mecze, podczas gdy Juventus ma już tylko Serie A, o którą może walczyć. Jeśli Napoli i S.S. Lazio zajęły dwa pierwsze miejsca w rankingu, tylko dwie z kolejnych czterech drużyn mogą zakwalifikować się do następnej Ligi Mistrzów.