Home / Newcastle United Powita Najsilniejszego Nabytego Sandro Tonali

Newcastle United Powita Najsilniejszego Nabytego Sandro Tonali

Podpisanie kontraktu z Newcastle United tego lata stało się przedmiotem zainteresowania mediów, a ten zespół z Premier League stopniowo zyskiwał uwagę fanów. Newcastle United poczyniło znaczne postępy w zeszłym sezonie, zajmując czwarte miejsce w tabeli Premier League. Newcastle United użyje najsilniejszego podpisu Sandro Tonali, jego Koszulka Piłkarska stanie się czarno-białymi paskami.

Kibice Serie A są przyzwyczajeni do czerwono-czarnej koszulki Sandro Tonali, ale AC Milan postanowił go sprzedać. Sandro Tonali był jedynym zawodnikiem AC Milan, który był skłonny obniżyć swoją pensję, kiedy przedłużył kontrakt w zeszłym roku. Kierownictwo zignorowało jego lojalność wobec zespołu. Ku zaskoczeniu fanów Serie A, Newcastle United wybrało Sandro Tonali i są gotowi zapłacić wysoką opłatę transferową. Decyzja Newcastle United jest wyrazem uznania dla Sandro Tonali, a zespół docenia pomocnika jego kalibru. A Newcastle United potrzebował tylko jednego sezonu, aby awansować ze strefy spadkowej do Ligi Mistrzów UEFA. Odkąd Fundusz Inwestycji Publicznych kupił Newcastle United, zespół wydaje się mieć szansę na awans. AC Milan jest w przeciwnym kierunku. Zespół zaczął nawet wymieniać głównych graczy w zespole.

Kibice Serie A myślą o Juventusie, gdy widzą Koszulka Newcastle United . W końcu obie drużyny wybrały ten sam główny kolor. Chociaż Newcastle United jest wspierane przez potężne konsorcjum, zespół nie wybrał znanych trenerów i zawodników. Większość transferów Newcastle United w ciągu ostatnich dwóch lat dotyczyła piłkarzy z Anglii, jak również innych wybitnych młodych piłkarzy. Jakość tych graczy jest większa niż ich popularność i to oni są kluczem do postępu Newcastle United.