Home / Najlepsze Przedsezonowe Mecze Towarzyskie Arsenal - FC Barcelona

Najlepsze Przedsezonowe Mecze Towarzyskie Arsenal - FC Barcelona

W pojedynku silnych drużyn padło w meczu osiem bramek. Ta liczba bramek wystarczy, aby pokazać stopień konfrontacji. Zarówno Arsenal, jak i FC Barcelona były kiedyś silnymi drużynami w piłce nożnej, a rywalizacja między tymi drużynami nie rozczarowała fanów. Pierwsza bramka Roberta Lewandowskiego przełamała impas i oczy spoczęły na jego Koszulka Piłkarska .

Trener Arsenalu, Mikel Arteta, sprawdził siłę transferów w przedsezonie, a Kai Havertz był jednym z transferów w okienku transferowym. Prezes FC Barcelony, Xavi, powitał również pomocnika İlkaya Gündoğana, który również zadebiutuje w drużynie. Po występie Roberta Lewandowskiego przed bramkarzem przeciwnika nadal ma super chęć do strzelania bramek. Następnie Arsenal dokonał korekt, aby zremisować wynik, co jest ulubionym pojedynkiem fanów. Cała gra wymaga nie tylko znakomitej gry zawodników, ale także taktycznego przygotowania obu trenerów drużyn. Bukayo Saka z Arsenalu wciąż był pod urokiem rzutów karnych w meczu i nie udało mu się strzelić gola w systemie rzutów karnych. Młody Bukayo Saka potrzebuje więcej gier, aby się uspokoić, a także śmiał się z siebie, że przegrał ze swoimi niedociągnięciami.

Koszulka FC Barcelona zaskoczyła fanów stadionu, a nowe zestawienie kolorystyczne prezentuje się bardzo dobrze. Trener FC Barcelony, Xavi, rozwiązał problemy z zawodnikami po meczu. Jasno określił cele, które muszą zostać osiągnięte w następnym sezonie. Trener Arsenalu, Mikel Arteta, jest bardzo zadowolony z występu zawodników, a letnie transfery były bardzo udane. Obie drużyny chcą wrócić do czołówki w swoich ligach. W końcu Arsenal i FC Barcelona mają wspaniałe historie drużynowe.