Home / Interesy Paris Saint-Germain Zranione Przez Kyliana Mbappé

Interesy Paris Saint-Germain Zranione Przez Kyliana Mbappé

Największym problemem Paris Saint-Germain jest Kylian Mbappé, a zespół złożył formalną skargę do Międzynarodowej Federacji Piłki Nożnej. Odkąd Kylian Mbappé przedłużył kontrakt w zeszłym roku, nie zgodził się na zaproszenie Paris Saint-Germain do odnowienia go w zeszłym sezonie. Teraz Paris Saint-Germain nie może się doczekać, aby Kylian Mbappé założył Koszulka Real Madryt , a zespół chce po prostu uzyskać wysoką opłatę transferową w ramach umowy.

Dowodów Paris Saint-Germain to niewiele, to raczej spekulacje kierownictwa zespołu. Spekulują, że Kylian Mbappé i Real Madryt doszli do porozumienia i odejdzie do La Liga przyszłego lata za darmo. Wynagrodzenie z poprzedniej oferty transferowej oferowanej przez Al Hilal SC, która uczyniła z dominującego gracza Paris Saint-Germain. W tej chwili Paris Saint-Germain wraca do pasywnej sytuacji i wszystkie dobre strony należą do Kyliana Mbappé. Paris Saint-Germain zainwestowało za dużo pieniędzy w Kyliana Mbappé, jego poprzednią opłatę transferową i zeszłoroczny wysoki kontrakt. Wysiłki Paris Saint-Germain się nie opłaciły, więc zespół zaatakował Kyliana Mbappé w najbrzydszy możliwy sposób. W ten sposób drużyny walczą z najlepszymi graczami, gdy kluby doświadczają konfliktu interesów.

Kylian Mbappé działał tylko we własnym interesie, realizował warunki i zobowiązania kontraktu. Koszulka Piłkarska Paris Saint-Germain nie jest ważna dla Kyliana Mbappé, on jest ważniejszy dla jego kariery. Od zeszłego lata Kylian Mbappé zna prawdziwe oblicze Paris Saint-Germain. Był ograniczony przez wiele aspektów, zanim zdecydował się odnowić kontrakt. Tegoroczny Kylian Mbappé był na dwóch Mistrzostwach Świata FIFA, a Paris Saint-Germain nie był w stanie zaspokoić swoich klubowych wyróżnień. Podejście Paris Saint-Germain to strata czasu w transferach piłkarskich, o ile zawodnik się na to nie zgadza.