Home / Menedżer Erik Ten Hag Przejmie Manchester United Na Drugi Sezon

Menedżer Erik Ten Hag Przejmie Manchester United Na Drugi Sezon

Miniony sezon był pierwszym sezonem trenera Erika ten Haga w Manchesterze United. Odważył się rzucić wyzwanie i zgodził się objąć urząd. Przed rozpoczęciem sezonu w zeszłym roku wielu fanów kwestionowało umiejętności Erika ten Haga. Po sezonie również zapewnił klubowi zadowalające wyniki. Menedżer Erik ten Hag ma zajęte okienko transferowe z transferami i zmienił kolor Koszulka Piłkarska Masona Mounta.

W ciągu ostatnich pięciu lat zarząd Manchesteru United podążał za Chelsea, a zespół wierzy również, że zmiana głównego trenera może zmienić rekord. Odchodzący trenerzy to Ole Gunnar Solskjaer, Michael Carrick, Ralf Rangnick, a obecnym trenerem jest Erik ten Hag. Erik ten Hag zakończył jeden sezon jako trener Manchesteru United, a następny sezon będzie jego drugim sezonem w prowadzeniu drużyny. Jego przybycie przyniosło Manchesterowi United duży postęp, a także sprawiło sobie wiele kłopotów. Na przykład Cristiano Ronaldo opuścił zespół po osiągnięciu porozumienia z Manchesterem United. Jego odejście sprawiło, że wielu fanów myślało, że to problem trenera Erika ten Haga. Taktyka trenera Erika ten Haga pozostawiła Cristiano Ronaldo na ławce rezerwowych, który nie był już ważnym starterem drużyny.

Charakter Cristiano Ronaldo polega na tym, że nie da się długo wysiedzieć na ławce rezerwowych Manchesteru United, co jest jednym z głównych powodów jego odejścia. Ale Erik ten Hag może trenować przez jeden sezon i ma też swoje własne umiejętności. Mason Mount z Chelsea niedawno z powodzeniem przeniósł się do Manchesteru United, a główny trener Erik ten Hag jest z niego zadowolony. Menedżer Erik ten Hag przygotował Koszulka Manchester United dla Masona Mounta i nie może się doczekać występu zawodnika w nowym sezonie. Cokolwiek stanie się z Manchesterem United, menedżer Erik ten Hag jest skupiony na swojej pracy.