Home / Były Główny Trener Arsène Wenger Był Dużą Częścią Arsenalu

Były Główny Trener Arsène Wenger Był Dużą Częścią Arsenalu

Arsène Wenger zobaczył swój pomnik przed powrotem na Emirates Stadium, co było dla niego zaszczytem po doprowadzeniu Arsenalu do zwycięskiego sezonu. Arsene Wenger nie jest już trenerem Arsenalu. Śledzi drużynę w innym charakterze. Mimo że Arsène Wenger zawsze nosi schludne garnitury, fani zawsze myślą o Koszulka Arsenal , kiedy go widzą.

Arsène Wenger jest rzadko widywany na Emirates Stadium i ma swoje własne sprawy na głowie. Kiedy Arsène Wenger ponownie zobaczył znajomy stadion Emirates i logo drużyny, jego serce wypełniły inne uczucia. Nie potrzebował smakować innych smakołyków, czuł już smak kwaśności i goryczy. Kiedy Arsène Wenger stał obok swojej rzeźby przed Emirates Stadium, miał zbyt wielkie uczucie do Arsenalu, o którym tylko on wiedział. Arsène Wenger zawsze chciał być częścią Arsenalu i już jest ważną częścią zespołu. Arsène Wenger, który był kiedyś menadżerem, zawsze był aktywny, zdobywał wspaniałe bramki i chciał, aby Arsenal stał się jednym z największych klubów na świecie. Ale obecny Arsenal wciąż nie spełnił oczekiwań Arsene'a Wengera. To, co widzi, to kiepska praca polegająca na nieukończeniu swoich celów.

Kiedy Arsène Wenger kierował Arsenalem, podjął wiele wysiłków, aby to zmienić. Później Arsène Wenger doskonale wiedział, że funduszy jest za mało, a wszystkie transfery i zmiany były jego osobistymi dążeniami. Arsène Wenger cieszy się tylko na widok znajomej Koszulka Piłkarska . Spędził zbyt wiele trudnych nocy dla rozwoju zespołu. Teraz powrót Arsène'a Wengera na Emirates Stadium złagodził jego oczy i widzi w Arsenalu to, co najlepsze.