Home / Koszulka Juventus Dla Dzieci Jeśli Twój Zespół Nie Działa

Koszulka Juventus Dla Dzieci Jeśli Twój Zespół Nie Działa

Koszulka Juventus Dziecięca  Jeśli Twój zespół nie działa tak dobrze, jak oczekiwano, możesz ulec pokusie wprowadzenia pewnych zmian. Chociaż masz prawo do jednego darmowego transferu w każdym tygodniu, zostaniesz ukarany za kolejne transfery w danym tygodniu.

Karą za dokonywanie niewolnych transferów jest odjęcie minus czterech punktów, co w zależności od tego, jak wyrównana jest liga, może być różnicą między pierwszym a drugim miejscem.

Jeśli nie wykorzystasz swojego darmowego przelewu w danym tygodniu, przechodzi on na następny tydzień, ale nigdy nie możesz mieć więcej niż jednego dodatkowego darmowego przelewu w danym tygodniu, czyli maksymalnie dwa.

Wszystko zależy od strategii, więc zastanów się, czy będziesz w stanie poradzić sobie z odliczeniem punktów przed przystąpieniem do dodatkowych transferów. Krótkoterminowa strata może być warta długoterminowego zysku gracza w formie.

Sprawdzaj swój zespół co tydzień Wreszcie, jeśli chcesz mieć poważne szanse Koszulka Piłkarska Na Zamówienie  na wygranie ligi fantasy football i pokonanie przyjaciół, musisz po prostu postarać się sprawdzić swoją drużynę przed każdym tygodniem gry.