Home / Koszulka Arsenal Z Własnym Nadrukiem W Końcu Leicester

Koszulka Arsenal Z Własnym Nadrukiem W Końcu Leicester

Koszulka Arsenal  W końcu Leicester pokonał Sevillę, obecnie o pięć punktów lepszy niż Atletico w La Liga. Zrobili wystarczająco dużo, aby utrzymać remis w Hiszpanii, mimo że było oczywiste, że Claudio Ranieri może być blisko drzwi wyjściowych, i ożywieni odkąd Craig Shakespeare przejął inicjatywę, rozegrali mecz u siebie prawie całkowicie na własnych warunkach, odnotowując imponujące zwycięstwo 2: 0 .

Trudno powiedzieć, co myśleć o porażce Atletico z Bayerem Leverkusen; Wygrana 4:2 na wyjeździe była do nich bardzo niepodobna, ale Diego Simeone nie przeprosił za to, że po prostu zamknął sklep na Calderon, a remis 0:0 wystarczył, by ich przetrwać. Faza grupowa, w której Atleti wygrało pięć z sześciu, tracąc tylko dwa gole, może być dokładniejszym pokazem tego, czym są w Europie. Podobnie jak Allegri, Simeone szuka ostatecznej chwały, zanim rozważy przeprowadzkę latem.

LegDateGodzina (GMT)MiejsceKanał telewizyjny w Wielkiej BrytaniiKanał telewizyjny w Wielkiej Brytanii1Środa, kwiecień 1219:45Vicente CalderonBT SportFox Koszulka Piłkarski  Sports2Wtorek, kwiecień 1819:45King Power StadiumBT SportFox Sports