Home / Pierwszy W Historii Pucharu Świata

Pierwszy W Historii Pucharu Świata

W pierwszej rundzie grupy H fazy grupowej Mistrzostw Świata 2022 Portugalia zagra tym razem z Ghaną. Najbardziej krytycznym punktem tej gry był Ronaldo, a portugalscy kibice już założyli Koszulka Piłkarska i nie mogli się doczekać jego występu. Podobno ostatnio zawodnik w końcu znów pojawia się na scenie w domu, na co czekali fani.

Ronaldo ma 37 lat i dla niego będzie to prawdopodobnie jego ostatni Puchar Świata. W rzeczywistości, niezależnie od tego, czy jest to Messi, czy Ronaldo, fani mają nadzieję, że będą mogli zajść dalej w tym Pucharze Świata. To może być ostatni raz, kiedy młodzież wielu ludzi wzięła udział w mundialu. Tysiące fanów założyło Koszulka Portugalia World Cup 2022 , aby dołączyć do jego szeregów.

Ronaldo również tym razem stworzył własną wartość w oczekiwaniach fanów. Ronaldo, który otrzymał rzut karny, stał się także pierwszym zawodnikiem, który strzelił gola w pięciu kolejnych Mistrzostwach Świata Mężczyzn. Portugalia pokonała Ghanę 3:2, co jest ekscytującym początkiem. To było bardzo ważne zwycięstwo, a Ronaldo po raz kolejny dał nam wgląd w to, kim powinien być weteran.