Home / Nierozłączni Iz Sukcesem Zdobyli Koszulkę Idola

Nierozłączni Iz Sukcesem Zdobyli Koszulkę Idola

Argentyna z trudem pokonała rywali 2:1 i awansowała do ćwierćfinału. Ten mecz ma ogromne znaczenie dla Messiego, ponieważ jest to jego tysięczny zawodowy mecz. W meczu Messi spisał się bardzo dobrze. Można powiedzieć, że bez Messiego Argentynie trudno byłoby awansować.

Znaczenie 1000 gier czyni Koszulka Messi jeszcze bardziej wartościowym. Po meczu wiele osób chciało dostać koszulkę Messiego, ale żadna z nich tego nie zrobiła. Co ciekawe, australijski gracz Devlin miał szczęście. Od momentu, gdy Messi zszedł z boiska, podąża za nim. Kiedy Messi odebrał trofeum i wywiad dobiegł końca, Devlin natychmiast oddał mu swoją koszulkę. Widząc jego szczerość, Messi uśmiechnął się i wręczył koszulkę Devlinowi.

Co ciekawsze, być może dlatego, że obawiając się, że ten cenny Koszulka Piłkarska zostanie porwany przez innych, Devlin ukrył go zaraz po zdobyciu, a potem szybko wyszedł, rozglądając się podczas spaceru, wyglądając bardzo ostrożnie. To chyba stan spełnienia marzeń fanów! Muszę powiedzieć, że zdolność Messiego do przyciągania fanów jest naprawdę silna!