Home / Chorwacja Luki Modrića Wciąż Cieszy Się Szacunkiem Fanów

Chorwacja Luki Modrića Wciąż Cieszy Się Szacunkiem Fanów

Odkąd odbyły się Mistrzostwa Świata FIFA, niezliczeni fani pamiętają mistrzowską drużynę. Mistrzostwa Świata FIFA 2018 sprawiły, że kibice różnych reprezentacji narodowych przypomnieli sobie wicemistrza, który jest najlepszym wynikiem w historii reprezentacji Chorwacji w piłce nożnej. Koszulka Chorwacja Luki Modricia z numerem 10 jest symbolem ducha, a mimo to w wieku 37 lat wciąż może ukończyć pełny mecz.

Po tym, jak reprezentacja Chorwacji w piłce nożnej zremisowała z reprezentacją Belgii w trzeciej rundzie fazy grupowej, Luka Modrić radośnie świętował awans wraz z kolegami z drużyny. Przed rozpoczęciem fazy grupowej reprezentacja Chorwacji w piłce nożnej była niedoceniana przez kibiców, a weterani reprezentacji narodowej stanowili większość. Jednak piłkarze reprezentacji Chorwacji w piłce nożnej nie rezygnowali z żadnych szans, a nawet weteran Luka Modrić nalegał na pomoc reprezentacji w awansie. Luka Modrić to najlepszy pomocnik w piłce nożnej, a jego występ na Mistrzostwach Świata FIFA po raz kolejny został doceniony przez kibiców. Nie musi już udowadniać swojego poziomu, a jego obecny stan jest nierozerwalnie związany z treningiem za nim. Przedłużenie kontraktu Realu Madryt dla Luki Modrića jest tego warte, a jego wiek nie wpłynął na jego stabilny poziom występów.

Real Madryt jest bardzo surowy w odnawianiu zawodników i nie ma długoterminowych kontraktów dla graczy powyżej 30 roku życia. Bardzo podoba się też Luka Modrićowi Koszulka Real Madryt i bardzo cieszy się z przedłużenia kontraktu z drużyną. Luka Modrić skupi się teraz na 1/8 finału Mistrzostw Świata FIFA, gdzie zmierzy się z silniejszymi przeciwnikami.