Home / Środowisko Gry Chelsea Pozwala João Félixowi Się Rozwijać

Środowisko Gry Chelsea Pozwala João Félixowi Się Rozwijać

Zanim João Félix przeniósł się do Atlético Madryt, pokazał swój talent w piłce nożnej. Atlético Madryt właśnie pozyskało João Félixa z Benfiki wysoką opłatą transferową i wszyscy mają duże oczekiwania. Koszulka Atlético Madryt z numerem 7 jest wyrazem uznania dla umiejętności João Félixa, ale w tym sezonie został wypożyczony do Chelsea przez drużynę.

Trener Atlético Madryt Diego Simeone jest najlepszy w taktyce defensywnej, trenował też drużynę, która zdobyła mistrzostwo La Liga. Jednak siła João Félixa tkwi w ataku, a pod wpływem taktyki defensywnej stopniowo stał się przeciętniakiem. Odkąd Atlético Madryt zdobyło tytuł La Liga w sezonie 2020-21, João Félix nie jest już tak szczęśliwy w drużynie. Najpoważniejsze jest to, że miał nawet konflikt z trenerem Diego Simeone, a potem więcej czasu spędzał na ławce rezerwowych. João Félix zapoczątkował punkt zwrotny w tym sezonie, zgodził się na warunki, zanim Atlético Madryt było skłonne wypożyczyć. Jeśli João Félix nie zgodzi się na warunki przedłużenia zaproponowane przez Atlético Madryt, nie będzie mógł dołączyć do Chelsea na zasadzie wypożyczenia. Menedżer Chelsea, Graham Potter, potrzebuje ofensywnego gracza, a João Félix jest także zawodnikiem, którego potrzebuje taktycznie.

Wielu fanów zapomina o osobistym honorze João Félixa, który jest zdobywcą Złotego Chłopca. Jego rywalami są Jadon Sancho i Erling Haaland, którzy będą jego rywalami na wypożyczeniu w Premier League. Teraz, gdy João Félix patrzy na niebieską Koszulka Piłkarska , musi udowodnić swoją wartość na stadionie Stamford Bridge. Chociaż Chelsea ma słabe wyniki w różnych rozgrywkach w tym roku, środowisko gry zespołu może pozwolić João Félixowi na rozwój.