Home / Słaby Występ Dwóch Napastników Interu Mediolan Na Mistrzostwach Świata FIFA

Słaby Występ Dwóch Napastników Interu Mediolan Na Mistrzostwach Świata FIFA

Wielu profesjonalnych piłkarzy ma nadzieję na znakomity występ na Mistrzostwach Świata FIFA, ale są też zawodnicy, których występ jest kwestionowany przez kibiców reprezentacji narodowej. Dwaj napastnicy Interu Mediolan to Lautaro Martínez i Romelu Lukaku, którzy mają fatalną passę w Mistrzostwach Świata FIFA. Koszulka Inter Mediolan nie przyniosła im wspaniałego występu na Mistrzostwach Świata FIFA, gdzie Romelu Lukaku odpadł z reprezentacją Belgii w piłce nożnej.

Rolą napastnika w meczu jest strzelanie goli, a Lautaro Martínez miał fatalny początek Mistrzostw Świata FIFA. Lautaro Martínez miał wiele okazji do strzelenia gola w fazie grupowej iw fazie pucharowej, ale zawsze marnował wiele okazji. Nawet Lionel Messi patrzył ze zdziwieniem na Lautaro Martíneza, który chybił jednego gola. To runda pucharowa Mistrzostw Świata FIFA i jeden mecz może zadecydować o awansie lub odpadnięciu. Tegoroczne Mistrzostwa Świata FIFA są ostatnimi dla Lionela Messiego i oczekuje on, że jego koledzy z drużyny wypadną dobrze. W końcu duchem Koszulka Argentyna jest jedność i nigdy się nie poddawać, a także mają nadzieję, że przyniosą Puchar Świata FIFA do swojego kraju.

Wielu fanów fazy grupowej Mistrzostw Świata FIFA zwróciło uwagę na łzy Luisa Suáreza i Romelu Lukaku. Nawet z kolegą z drużyny, Kevinem De Bruyne, Romelu Lukaku zmarnował cztery szanse na zdobycie gola. Na koniec niestety zmierzą się z reprezentacją Belgii w piłce nożnej i ominą fazę pucharową. Kevin De Bruyne ma nadzieję, że Romelu Lukaku utrzyma poziom Erlinga Haalanda. Dwaj napastnicy Interu Mediolan, Lautaro Martínez i Romelu Lukaku, są w niezręcznej sytuacji, ale awans do reprezentacji Argentyny w piłce nożnej dał Lautaro Martínezowi szansę wykazania się.