Home / Wybór Cristiano Ronaldo To Pożegnanie Z Mainstreamowymi Mediami I Ligą

Wybór Cristiano Ronaldo To Pożegnanie Z Mainstreamowymi Mediami I Ligą

Po tym, jak Cristiano Ronaldo zakończył mundial w piłce nożnej, podjął ostateczną decyzję w swojej karierze. Cristiano Ronaldo zdecydował się dołączyć do Al Nassr FC, pożegnał się z mainstreamowymi mediami i pięcioma głównymi ligami. Jedyną stałą rzeczą w Szaliki Mistrzostwa Cristiano Ronaldo jest to, że może wybrać numer 7, a Al Nassr FC również darzył go wystarczającym szacunkiem i maksymalną pensją.

Cristiano Ronaldo podjął ostateczną decyzję, wiedząc, że straci wielu fanów. Jego wpływy i wartość komercyjna w piłce nożnej muszą się z tym zmierzyć po dokonaniu wyboru. W piłce nożnej było wielu wybitnych graczy, ale kiedy pożegnają się z pięcioma głównymi ligami, znikną z pola widzenia wszystkich. Niektórzy gracze zdecydują się również przejść na emeryturę i będą nadal rozwijać własne terytorium biznesowe. W końcu to oni byli kiedyś podstawowymi zawodnikami klubu i musieli uczestniczyć w wykonywaniu kontraktu, który miał być opłacony. Po wyjeździe muszą rozwijać inne branże, a także potrzebują środków na utrzymanie rodzin. Niezliczeni kibice, którzy lubią Cristiano Ronaldo, uszanują jego wybór i mają nadzieję, że ich idol będzie lepiej grał w nowym zespole.

Wielu fanów, którzy nie lubią Cristiano Ronaldo, powie, że żaden klub z pięciu głównych lig go nie zaprosił. Sprawa Cristiano Ronaldo nie jest czymś, co fani w pełni rozumieją i weźmie to pod uwagę przy podejmowaniu ostatecznej decyzji w swojej karierze. Gdyby Cristiano Ronaldo nie zrezygnował z Koszulka Juventus , być może nie miałby teraz do czynienia z tą żenującą sytuacją. Cristiano Ronaldo może spojrzeć wstecz na swoją karierę, Juventus jest jedyną drużyną, która obdarza go szacunkiem i zaufaniem.