Home / Real Madryt Pozyskał Pomocników

Real Madryt Pozyskał Pomocników

Wraz z zakończeniem Mistrzostw Świata FIFA wyniki niektórych piłkarzy zwiększyły ich wartość. Zawodnicy, którzy dobrze spisali się na Mistrzostwach Świata FIFA, wszyscy oni są celami planowanych transferów klubu. Koszulka Real Madryt zawsze była pragnieniem wielu młodych piłkarzy, ale prezes Florentino Pérez jasno dał do zrozumienia, że celem transferu jest pomocnik.

Kylian Mbappé bardzo dobrze radzi sobie na Mistrzostwach Świata FIFA, jest zawodnikiem, który zdobył najwięcej goli. Kylianowi Mbappé udało się zdobyć Złotego Buta Adidasa, a także pomógł reprezentacji Francji w piłce nożnej mężczyzn zająć drugie miejsce. Wiele mediów spekuluje, że występ Kyliana Mbappé wzbudzi zainteresowanie Realu Madryt, a on może mieć szansę na transfer do La Liga. Ale Real Madryt całkowicie zrezygnował z pomysłu pozyskania Kyliana Mbappé i chciał znaleźć pomocnika odpowiedniego dla zespołu. Real Madryt nie będzie zabiegał o ofertę za Kyliana Mbappé, pomimo jego imponującej formy na Mistrzostwach Świata FIFA. Jude Bellingham z reprezentacji Anglii w piłce nożnej i Enzo Fernández z reprezentacji Argentyny w piłce nożnej są ważnymi celami transferów Realu Madryt. Real Madryt uważa, że Toni Kroos i Luka Modrić są na późniejszych etapach kariery, a priorytetem dla wzmocnienia pomocy są młodzi zawodnicy.

Decyzja Realu Madryt była dla nich słuszna, ale zła wiadomość dla Kyliana Mbappé. Kylian Mbappé widział postawę Paris Saint-Germain w tym sezonie, a oni nie spełnili warunków przedłużenia kontraktu. Kylian Mbappé ma już pomysł na zmianę Koszulka Paris Saint-Germain i chce szukać rozwoju w lepszym zespole. W końcu Real Madryt nadal ma ogromne wpływy, co ma ogromny wpływ na popularność i wartość komercyjną zawodników. Co więcej, historia drużyny Realu Madryt i liczba mistrzów Ligi Mistrzów UEFA mają przewagę.