Home / Sytuacja Manchesteru City To Drugi Juventus

Sytuacja Manchesteru City To Drugi Juventus

Kara Juventusu w Serie A zszokowała wielu fanów, a klub nie był ostatnim, który został ukarany. Teraz Manchester City również został ukarany za podobne incydenty, a zespół przegapił rywalizację o tytuł Premier League w tym sezonie. W pierwszym sezonie Erlinga Haalanda w Koszulka Manchester City nie był w stanie walczyć o swój pierwszy tytuł.

Dušan Vlahović z Juventusu rozumie sytuację Erlinga Haalanda i obaj postanowili przenieść się do jednej z mocniejszych drużyn ligi. Choć Juventus wygrywał kolejne mistrzostwa Serie A, trener jest niezadowolony z wyników drużyny w Lidze Mistrzów UEFA. Aktywne nabytki Juventusu w okienku transferowym nie spełniły oczekiwań, a nowi zawodnicy nie pomogli zespołowi wygrać Ligi Mistrzów UEFA. Najbardziej sensacyjnym transferem kibiców jest transfer Cristiano Ronaldo, a Koszulka Juventus z numerem 7 również należy do niego. Aktywne nabytki Juventusu zachwiały równowagą wynagrodzeń zespołu i systemu taktycznego zespołu. Wpływ Juventusu przyciągnął Dušana Vlahovicia, a poziom gry Manchesteru City przyciągnął Erlinga Haalanda. Manchester City ma większą karę niż Juventus, a zespół ryzykuje wydalenie z Premier League.

Premier League oficjalnie ogłosiła naruszenia Manchesteru City, a ich problemy finansowe to tylko jedna z nich. Manchester City zdobył cztery tytuły Premier League w ciągu pięciu lat i już teraz jest jedną z najsłynniejszych silnych drużyn w lidze. Nawet gdyby Manchester City miał takie same odliczenia jak Juventus, uplasowałby się wyżej niż Chelsea i Liverpool. Manchester City straci tytuł mistrzowski, a Arsenal już go zapewnił.