Home / Karim Benzema Nie Pokonał FC Barcelony W Pierwszym Meczu Copa Del Rey

Karim Benzema Nie Pokonał FC Barcelony W Pierwszym Meczu Copa Del Rey

Niedawno Karim Benzema wyraził swoje niezadowolenie z wyboru najlepszego piłkarza FIFA mężczyzn i jest chętny do pokonania FC Barcelony w pierwszym meczu Copa del Rey. Ponieważ FC Barcelona była dawną drużyną Lionela Messiego, Karim Benzema był jeszcze bardziej chętny do zwycięstwa. Ale wynik meczu był taki, że Karim Benzema patrzył, jak Frenkie de Jong całuje Koszulka Piłkarska w niebiesko-czerwone paski, a Real Madryt przegrał 0: 1 ze swoimi rywalami.

Karim Benzema był tylko jednym z tych, którzy wyrazili niezadowolenie z ceremonii wręczenia nagród Mistrzostw Świata FIFA, a cała drużyna Realu Madryt wyraziła bojkot selekcji. Real Madryt nie miał nawet nikogo na ceremonii wręczenia nagród, co również nie było w harmonogramie drużyny. Real Madryt ma siedem punktów straty do lidera FC Barcelony w tabeli La Liga i już stracił tytuł obrońcy La Liga. Dlatego piłkarze Realu Madryt liczą na pokonanie FC Barcelony w pierwszym meczu Copa del Rey i awansowanie do finału z przewagą. Scena meczowa nie zadowalała jednak kibiców obu stron, a scena derbowa La Liga była pełna zażenowania. FC Barcelona pokonała Real Madryt pod nieobecność kilku głównych graczy. Po meczu Frenkie de Jong radośnie świętował zwycięstwo wraz z kolegami z drużyny.

Real Madryt potrzebuje wsparcia Copa del Rey, ale FC Barcelona jest największą przeszkodą w walce o tytuł. Mimo że Lionel Messi opuścił Koszulka FC Barcelona , nadal może sprawiać problemy graczom Realu Madryt. Karim Benzema nie pokonał FC Barcelony w pierwszym meczu Copa del Rey i znalazł się w niezręcznej sytuacji, by się wykazać. Real Madryt przegrał z FC Barceloną w pierwszym meczu u siebie ze wszystkimi zawodnikami w pierwszym meczu, który był dla nich pełen goryczy.