Home / Ludzie Nie Mogą Zaakceptować Przejścia Neymara Do Arabii Saudyjskiej

Ludzie Nie Mogą Zaakceptować Przejścia Neymara Do Arabii Saudyjskiej

Odejście Neymara z Paris Saint-Germain jest nieuniknione, ale nie każdy może zaakceptować jego odejście z pięciu głównych lig. Miesiąc temu zakładano, że Neymar przyjedzie w Koszulka Chelsea na starcie Premier League. Są też fani, którzy uważają, że Neymar może nosić Koszulka Newcastle United , ale szanse na to są stosunkowo niewielkie. W końcu po zawodnikach podpisanych przez Newcastle United widać, że ten zespół przywiązuje dużą wagę do sprawności fizycznej i zdrowia każdego dołączającego zawodnika.

W ciągu ostatnich dwóch lat ciało Neymara było często kontuzjowane, a kilka miesięcy temu przeszedł rekonwalescencję. Kibice w swoich sercach akceptują udział Neymara w jakiejkolwiek drużynie w pięciu głównych ligach, ale nigdy nie myśleli, że zawodnik zdecyduje się dołączyć do Arabii Saudyjskiej. Wraz z dołączeniem Neymara do ligi saudyjskiej odeszli wszyscy zawodnicy słynnego trio La Liga FC Barcelona „MSN” i trio „BBC” Realu Madryt.

To było smutne lato, kiedy bramkarz Gianluigi Buffon odszedł na emeryturę, napastnik Zlatan Ibrahimović odszedł na emeryturę, a pomocnik Andrés Iniesta odszedł na emeryturę. Lionel Messi wyjechał do Stanów Zjednoczonych, aby rywalizować i nie brał już udziału w rozgrywkach ligi europejskiej. Ci 30-latkowie na początku lat 90. również dołączyli do Ligi Saudyjskiej, a nawet Karim Benzema i Neymar zdecydowali się dołączyć. Wśród pięciu głównych lig jedynymi zawodnikami urodzonymi w latach 80. są Luka Modrić, Robert Lewandowski i Thomas Müller, a prawie żaden inny gracz nie widzi obrazu gry w pięciu głównych ligach.