Home / Występ Supergwiazdy!

Występ Supergwiazdy!

Wyczekiwany mecz pomiędzy Realem Madryt a Manchesterem City zakończył się chwilowym remisem 1:1. Ten mecz to 132. raz, kiedy Benzema założył Koszulka Real Madryt , aby zagrać w Lidze Mistrzów. !

W tym meczu Vinicius i De Bruyne strzelili po jednym golu. De Bruyne zdobył tytuł MVP dzięki wyjątkowemu występowi w Koszulka Piłkarska  z numerem 17. Panuje jednak pogląd, że bardziej godny nagrody MVP jest nastolatek Realu Madryt, Camavinga.

W tę noc Ligi Mistrzów 20-letni Camavinga to zdecydowanie występ światowej klasy. Francuski obrońca w ogóle nie boi się potężnych Bernardo Silvy i Rodriego, a także potrafi faulować rywali; najwspanialszym momentem jest niewątpliwie współpraca z Modriciem, a atak z dystansu pomaga Winicjuszowi. Według danych podanych przez OPTA po meczu, dane Camavinga 7 uplasowały się najwyżej w drużynie. Dlatego, choć w grze zdarzają się błędy podań, to przecież dopiero 20-letni nastolatek. Czy to nie jest część dorastania? W tym wieku już samo stanie na takiej scenie wystarczy, by udowodnić swoją doskonałość!