Home / Manchester United Kwalifikuje Się Do Ligi Mistrzów, Kogo Jeszcze Kupią?

Manchester United Kwalifikuje Się Do Ligi Mistrzów, Kogo Jeszcze Kupią?

Kiedy zbliża się letnie okienko, kto będzie następcą Cristiano Ronaldo w Manchesterze United i odziedziczy kapitana nr 7 Koszulka Piłkarska ?

Manchester United osiągnął w tym sezonie względnie satysfakcjonujące dla kibiców wyniki, a nawet wywalczył ostatnie miejsce w przyszłorocznej Lidze Mistrzów Premier League. Powodem, dla którego rekord Manchesteru United jest stale poprawiany, jest to, że kluczowym czynnikiem jest połączenie Eriksena i Casemiro. Pomogli Manchesterowi United wykonać zadanie kontrolowania pomocy. To jest zmiana, którą przyniósł topowy pomocnik!

Ale poleganie na Erikssonie i Casemiro to za mało, Manchester United musi również pozyskać więcej doskonałych ośrodków i najlepszych strzelców, a Kane, Gonzalo Ramos, Vlahovic, a nawet Osme Endu są na liście! A Tottenham nie ma zamiaru puścić bohatera, co daje również więcej możliwości dla innych celów, które można rozważyć. Oczywiście Antony, Sancho i Garnacho są również na liście, którzy będą nosić numer 7 Koszulka Manchester United  w następnym sezonie.