Home / Zespół US Seattle Prezentuje Koszulkę Bruce'a Lee

Zespół US Seattle Prezentuje Koszulkę Bruce'a Lee

Aby uczcić 50. rocznicę śmierci Bruce'a Lee i oddać hołd filozofii sztuk walki Bruce'a Lee, Seattle Sounders, Adidas i rodzina Bruce'a Lee wspólnie wypuścili nową koszulkę wyjazdową z motywem Bruce'a Lee, zatytułowaną "Bruce Lee koszulki piłkarskie".

Podstawowym kolorem koszulki jest czerwień i czerń, emblemat drużyny na piersi i logo Ayudas są żółte, a na przodzie i rękawach koszulki znajdują się czerwone wzory smoków. Tył dekoltu to logo firmy Jeet Kune Do założonej przez Bruce'a Lee, podkreślające jego filozofię sztuk walki. Na brzegu koszulka Seattle Sounders FCznajduje się podpis Bruce'a Lee, który często dodaje tradycyjny chiński znak „smok”, kiedy się podpisuje.

Bruce Lee ma głęboki związek z Seattle. Tam ukończył studia, ożenił się, miał dzieci i otworzył własną szkołę sztuk walki. Po jego śmierci w 1973 roku również został pochowany w Seattle. W swoich sztukach walki połączył tradycję z innowacją i ostatecznie stał się międzynarodową gwiazdą znaną na całym świecie! Jako klub, Seattle Sounders chcą rozwijać się globalnie, pozostając zakorzenionymi lokalnie. Fani, którzy lubią sztuki walki, mogą zwrócić uwagę na tę koszulkę!