Home / Zdobył Nagrodę Za Najlepszą Bramkę Jedną Nogą

Zdobył Nagrodę Za Najlepszą Bramkę Jedną Nogą

Wielu piłkarzy marzy o tym, by stanąć na dorocznej ceremonii wręczenia nagród FIFA i otrzymać Nagrodę Puskasa. Polak Marcin Oleksy spełnił marzenie i ma wsparcie Lewandowskiego! Na zawsze zapisze się w annałach historii futbolu!

Nagroda Oleksego otwiera również drzwi do uznania wszystkich form futbolu na arenie światowej. Ubrany w poznańską Vartę Koszulka Piłkarska  i poruszający się o kulach tylko jedną nogą, zebrał wiele pochwał za swój wspaniały gol, pokonując rzut nożycowy Richarlisona na Mistrzostwach Świata i gol Payeta w Grecji. Niesamowity gol z połowy woleja.

Oleksy stracił lewą nogę w wypadku samochodowym w wieku 23 lat. Po długim okresie załamania poczuł, że trzeba zmienić swoje życie i bardzo chciał grać z dziećmi w piłkę nożną. Oleksy, który trzyma się bramki, nie nosi już Koszulka Piłkarska Bramkarskie , stał się ważnym napastnikiem w Para Football League! Piłka nożna od zawsze była pasją Oleksego i sprawiała mu wiele radości. "Będę miał więcej pięknych bramek, to na pewno się pojawi." Oleksy jest pełen pewności siebie.