Home / Griezmann Niezadowolony?

Griezmann Niezadowolony?

Zgodnie z układem Didiera Deschampsa, 24-letni Mbappe w imieniu trójkolorowej flagi założył kapitana Koszulka Piłkarska . Dziennikarz "Le Figaro" powiedział, że Antoine Griezmann może być niezadowolony z decyzji Deschampsa.

Po mundialu w Katarze Lloris ogłosił koniec międzynarodowej kariery i kapitana reprezentacji Francji. Dlatego trener reprezentacji Francji musiał wybrać nowego kapitana. Po ukazaniu się nowej listy potwierdził, że opaskę kapitańską przejmą zawodnicy PSG nr 7, wicekapitanem był Griezmann oraz wielu wybitnych i młodych zawodników.

Napastnik Atletico Madryt pierwotnie spodziewał się, że z okazji swoich 32. urodzin przyjmie ważny „prezent” w postaci opaski kapitana reprezentacji narodowej. Griezmann zaczął grać w reprezentacji Francji w 2014 roku i stopniowo stał się trzonem ataku na pole ataku. Brał udział w 117 meczach w Koszulka Piłkarska Reprezentacja  i strzelił 42 gole. Griezmann ma duże oczekiwania co do przyszłorocznego Pucharu Europy jako kapitan, bo ma kwalifikacje kapitana i jest lojalny wobec kraju i trenera, ale decyzja Deschampsa go nie satysfakcjonuje. Niemniej jednak stosunek Griezmanna do reprezentacji nie zmienił się i nadal będzie grał w reprezentacji.