Home / Ronaldo Zapowiada, że Zostanie Z Drużyną Na Następny Sezon

Ronaldo Zapowiada, że Zostanie Z Drużyną Na Następny Sezon

Sezon ligi saudyjskiej zakończył się, a Al Nasser z Portugalii Cristiano Ronaldo zajął drugie miejsce. Pomimo nieosiągnięcia swoich celów w swoim pierwszym roku w saudyjskiej piłce nożnej, Ronaldo jest zadowolony ze swojego pierwszego sezonu w Al Nasser Koszulka Piłkarska .

W styczniu tego roku Ronaldo dołączył do Ligi Saudyjskiej z roczną pensją w wysokości 200 milionów. Następnie grał 16 razy dla Rijadu, strzelając 14 bramek i asystując 2 razy. Jego występ jest niezwykły. Pojawienie się Ronaldo spowodowało również, że lokalni fani gorączkowo podrywali Koszulka Ronaldo . Jednak Al Nasser nie zdobył w tym sezonie żadnych mistrzostw, co postawiło pod znakiem zapytania wartość Ronaldo.

Niedawno Ronaldo powiedział w jednym z wywiadów, że jest bardzo szczęśliwy w Arabii Saudyjskiej i zostanie w Lidze Saudyjskiej na następny sezon. Jednocześnie reklamuje Ligę Saudyjską i zaprasza inne gwiazdy do gry w Arabii Saudyjskiej, takie jak on. Ostatnio mówi się, że wiele gwiazd, w tym Messi i Benzema, miało skandale z Ligą Saudyjską. Ronaldo po raz kolejny podkreślił, że przyszłość ligi saudyjskiej rysuje się w bardzo jasnych barwach. Uważa, że Liga Saudyjska ma ogromny potencjał.