Home / Seria 5 Zwycięstw Arsenalu Zakończyła Się

Seria 5 Zwycięstw Arsenalu Zakończyła Się

Arsenal był liderem Premier League w tym sezonie i był na szczycie Premier League przez kolejne lata. Nawet Manchester City, zwierzchnik gigantów Premier League, jest po nim drugi. Jednak Arsenal był remisowany przez Newcastle United, nowo wschodzących gigantów Premier League w ostatniej rundzie. Ta scena jest również bardzo krępująca dla graczy w Koszulka Arsenal FC .

Po rozpoczęciu gry obie strony były stosunkowo wyrównane, a wynik był stosunkowo wyrównany. W pierwszej połowie Joelinton z Newcastle United kierował bramką, ale nie trafił, więc oba zespoły weszły na przerwę 0:0. W drugiej połowie Arsenal zmierzył się z ciasną obroną przeciwnika i nie zdołał przebić się przez bramkę przeciwnika. Dobra passa 5 meczów została przerwana. Cieszyli się też kibice w Koszulka Newcastle United .

Arsenal prowadzi obecnie w Premier League z 44 punktami, 8 punktami wyprzedzając Manchester City z 1 meczem więcej, podczas gdy Newcastle United jest trzeci z 35 punktami.