Home / Lionel Messi, Lat 35, Woli Podejmować Decyzje Za Swoją Rodzinę

Lionel Messi, Lat 35, Woli Podejmować Decyzje Za Swoją Rodzinę

Lionel Messi dołączył do Interu Miami jako wolny agent, a jego plotki transferowe nie dawały mediom zbyt wielu okazji do rozpowszechniania plotek. Lionel Messi jest jedną z dominujących ikon futbolu i nie chce, aby jego transfer przeszkadzał kibicom. Tym razem wybór Lionela Messiego koncentruje się na rodzinie, a on także ma Koszulka Piłkarska z numerem 10 ponownie po dwóch sezonach.

Po tym, jak Inter Miami sfinalizował transfer Lionela Messiego, zespół był gotowy należeć do jego numeru. Wielu fanów Camp Nou było rozczarowanych, że nie udało im się zobaczyć Koszulka FC Barcelona z numerem 10 i nazwiskiem Lionela Messiego. Nowy zespół sprawił, że Lionel Messi poczuł wystarczający szacunek, nie żałował odejścia z pięciu najlepszych europejskich lig. Teraz Lionel Messi ma zbyt wiele zaszczytów w piłce nożnej, potrzebuje czasu, aby spędzić go z żoną i dziećmi. Musi zapewnić żonie odpowiednie warunki do życia, a trojgu dzieciom zapewnić lepsze warunki do nauki. Jako zawodowy sportowiec Lionel Messi zdaje sobie sprawę, że najważniejsza jest jego rodzina, a w dalszej kolejności problemy z pracą.

Lionel Messi zgodził się na ekskluzywny wywiad z mediami. Powiedział, że FC Barcelona jest jedyną drużyną, do której chce dołączyć. Oferty innych europejskich drużyn zostały zignorowane przez Lionela Messiego, który nie chce być narzędziem żadnego kapitału. Zarówno FC Barcelona, jak i Paris Saint-Germain wykorzystują teraz komercyjną wartość i wpływy Lionela Messiego, a teraz obaj nie mają najlepszego piłkarza w piłce nożnej. Od zakończenia Mistrzostw Świata FIFA wielu weteranów zdecydowało się odejść lub przejść na emeryturę. Lionel Messi rozwinie się w nowej lidze w przyszłym sezonie i nadal może pomóc Interowi Miami z sukcesem awansować do playoffów.