Home / Kylian Mbappé Sprawia, że Prezydent Realu Madryt Florentino Pérez Jest Obcy

Kylian Mbappé Sprawia, że Prezydent Realu Madryt Florentino Pérez Jest Obcy

Francuskie media przyciągną więcej uwagi niż media w innych ligach. Nie tylko zawsze wspominają Lionela Messiego, ale także Kyliana Mbappé. Lionel Messi i Kylian Mbappé spotkali się z Paris Saint-Germain z dwoma różnymi postawami, a zwycięzca Mistrzostw Świata FIFA kapitan zawsze był wygwizdywany. Obecny Kylian Mbappé jest obcy dla prezesa Realu Madryt, Florentino Péreza, który nie chce już, aby piłkarze Ligue 1 nosili w przyszłości białe Koszulka Piłkarska .

Bez względu na to, jak dobry jest zawodnik po grze w Realu Madryt, prawa zawodnika nie mogą być wyższe niż klub. Jako zawodnik Kylian Mbappé stawia swoje prawa osobiste ponad klubem, odkąd w zeszłym roku przedłużył kontrakt z Paris Saint-Germain. Prezes Florentino Pérez uważa, że postawa i zachowanie Kyliana Mbappé stopniowo odchodzi od tradycji Realu Madryt. Florentino Pérez wydał nawet oświadczenie, w którym stwierdził, że nie oczekuje już, aby Kylian Mbappé nosił Koszulka Real Madryt z numerem 7. Ponieważ Kylian Mbappé nie jest już tym zawodnikiem, którego kiedyś rozpoznawał, jego działania nie przyniosły szacunku klubowi i reprezentacji. Prezes Nasser Al-Khelaifi osobiście przeprosił Paris Saint-Germain za niedawne wykorzystanie podobizny Kyliana Mbappé w promocji biletów okresowych. Coś takiego nie jest dozwolone dla prezesa Realu Madryt Florentino Péreza, a zasłużonych piłkarzy drużyny nie traktuje się w ten sposób.

Zawodnicy Realu Madryt muszą przestrzegać zasad i regulaminów klubu, a także stosować się do taktycznych ustaleń trenera Carlo Ancelottiego. Co więcej, piłkarze Realu Madryt mają na swoim koncie więcej tytułów mistrzowskich Ligi Mistrzów UEFA niż Paris Saint-Germain. W końcu drużyna Ligue 1 nie zdobyła pierwszego w historii mistrzostw Europy w Lidze Mistrzów. W zeszłym roku wiele mediów i fanów uważało, że Real Madryt będzie żałował, że nie pozyskał Kyliana Mbappé, ale prezes Florentino Pérez uważał, że to słuszna decyzja. Nie chce, aby jakikolwiek zawodnik w drużynie miał nad kimkolwiek władzę i nie naraża kolektywnego zarządu na żadne niebezpieczeństwo.