Home / Kibice Paris Saint-Germain Kochają Tylko Piłkarzy Z Francji

Kibice Paris Saint-Germain Kochają Tylko Piłkarzy Z Francji

Kibice Paris Saint-Germain znów sprawiają kłopoty, zaczynają doszukiwać się problemów w klubie. Kibice nie tylko zgromadzili się przed klubowym biurowcem, ale wszyscy dali upust swojemu niezadowoleniu z klubu. Chociaż kibice obrażali Lionela Messiego, Neymara i Marco Verrattiego, większość z nich nosiła Koszulka Piłkarska z numerem 7.

Kibice Paris Saint-Germain jako pierwsi obrazili Lionela Messiego, kapitana reprezentacji Argentyny, która zdobyła mistrzostwo świata w piłce nożnej. Wątpliwości kibiców były bardzo ostre, a następnie inni piłkarze Paris Saint-Germain zostali znieważeni. Nawet Nasser Al-Khelaifi, najwyższy dyrektor wykonawczy Paris Saint-Germain, był maltretowany przez fanów, a jego umiejętności zarządzania sprawiły, że fani byli bardzo niezadowoleni. Kibice, którzy spowodowali problem, wysunęli swoje żądania, chcą zmienić zarząd Paris Saint-Germain. Zasada piłki nożnej mówi, że prawa zawodników nie mogą być nadrzędne wobec klubu. Odnowienie przez Paris Saint-Germain warunków Kyliana Mbappé złamało tradycję. Nawet prawa fanów klubu nie są nadrzędne wobec klubu, ale fani Paris Saint-Germain próbują łamać zasady. Historia zespołu Paris Saint-Germain w ogóle nie ma historii zespołu, a kultura zespołu ma nawet problemy.

Jeśli fani Paris Saint-Germain nie kwestionowali zbytnio Lionela Messiego, zespół nie kwestionował jego wpływu. Lionel Messi zdecyduje się przedłużyć kontrakt przed jego wygaśnięciem, a Koszulka Paris Saint-Germain jeszcze bardziej mu się spodoba. Jednak Lionel Messi chciał tylko dokończyć kontrakt i odejść. Nie mógł rozpoznać kultury zespołu Paris Saint-Germain. Kibice Paris Saint-Germain obrażają tylko piłkarzy innych narodowości, rozpoznają i lubią tylko piłkarzy z Francji. Kibice Paris Saint-Germain to najbardziej nieświadoma grupa w piłce nożnej, historia drużyny ma mniej niż 100 lat i nie ma mistrza Ligi Mistrzów UEFA.