Home / Kto Odziedziczy Koszulkę Ronaldo Z Numerem 7?

Kto Odziedziczy Koszulkę Ronaldo Z Numerem 7?

Rozpad Manchesteru United i Ronaldo jest przesądzony. Odejście tej supergwiazdy przyniesie szereg skutków dla Manchesteru United, z których jeden jest pełen tematów, a mianowicie posiadanie koszulki z numerem 7. Numer 7 Manchesteru United zawsze był symbolem duszy drużyny. Kto nadal będzie przyciągał uwagę.

Po odejściu Ronaldo Koszulka Piłkarska nr 7 zostało naturalnie zwolnione. Najłatwiej skojarzonym obiektem będzie Sancho. Nosił numer 7, kiedy grał w Dortmundzie, ale jego występy po dołączeniu do Manchesteru United były przeciętne. Gdyby odziedziczył numer 7, wywołałoby to kontrowersje. Oprócz Sancho nastolatki Garnacho i Anthony mogą również zaatakować numer 7. Po wejściu do pierwszej drużyny w tym sezonie, Garnacho przyciąga wzrok. Tymczasowe występy Anthony'ego nie są niesamowite, ale jego znaczenie dla zespołu jest oczywiste.

Trzej główni skrzydłowi prawdopodobnie przejmą Koszulka Manchester United nr 7, ale ostateczna decyzja będzie należała do Ten Hag. Przywiązuje dużą wagę do historii zespołu, a nr 7 przekaże najbardziej odpowiedniemu zawodnikowi. Jeśli chodzi o to, kim będzie ten kandydat, poczekajmy i zobaczmy.