Home / Stroje Piłkarskie Messi I Tak, Gundogan Też Był W S

Stroje Piłkarskie Messi I Tak, Gundogan Też Był W S

Koszulka Piłkarska Messi  I tak, Gundogan też był w sercu tego. Przerzucił tę samą piękną piłkę z zewnątrz buta, która umieściła De Bruyne'a w karze, aby ustawić Sane'a za Kieranem Trippierem. Niemiec do kwadratu za Sterlingiem. Znana historia; to 11. gol, który Sane strzelił lub asystował w 10 meczach u siebie w tym sezonie, co jest rekordem w lidze. Następnie Sterling wykorzystał zamieszanie z tyłu, by rzucić czwarte miejsce City i jego 15. w kampanii. W tym momencie Gundogan wypadł z boiska, więc to Bernardo Silva, inny zdolny zastępca, rozegrał piłkę.

Christian Eriksen wślizgnął się na pocieszenie, ale to nie wystarczyło, by powstrzymać City odnosząc 16. ligowe zwycięstwo z rzędu, co jest oczywiście lepsze niż jakakolwiek angielska drużyna z najwyższej półki.

Tylko Everton odebrał im punkty w tym sezonie, a nawet wtedy City miało 10 mężczyzn. Żadna inna strona nie poradziła sobie z tym od tego czasu i trudno Koszulka Piłkarska Dziecięca  byłoby wymienić wielu – a właściwie żadnych – którzy prawdopodobnie zrobią to od teraz do maja.