Home / Strój De Bruyne Liverpool Może Mieć Nadzieję Na

Strój De Bruyne Liverpool Może Mieć Nadzieję Na

Koszulka De Bruyne  Liverpool może mieć nadzieję na powrót do formy w przyszłym roku, jeśli ich późny awans do Ligi Mistrzów będzie czymś oczywistym. Po pięciu zwycięstwach z rzędu, odkąd Fabinho został przeniesiony z powrotem na środkowy pomocnik, można wysunąć mocny argument, że futbol Jurgena Kloppa wróci na swoje miejsce, gdy jego środkowi obrońcy pierwszego wyboru znów będą w dobrej formie.

A w przypadku Chelsea i Liverpoolu powrót do warunków sprawności i przygotowania taktycznego sprzed pandemii sprawi, że w przyszłym sezonie gegenpressing ponownie stanie się elementem Premier League.

Man City będzie zatem prawdopodobnie potrzebować więcej niż 86 punktów, co oznacza, że nadal wymagana jest przebudowa taktyczna i personalna, która według wielu była konieczna w grudniu ubiegłego roku.

Co więcej, w dalszej części tabeli większa spójność taktyczna wśród drużyn średniej rangi wywrze większą presję na City i może ujawnić ich tendencję do powolnego i bocznego posiadania piłki.

Nic z tego nie oznacza, że Man City w Tanie Koszulka Piłkarska  przyszłym roku będzie miało trudności; Nie stawiałbyś oczywiście na to, że Guardiola dokona wszystkich niezbędnych zmian lub przechytrze każdego innego menedżera w lidze, szybko dostosowując się do powrotu starych nawyków.