Home / Pierwszy Gol N. Pisilliego W Pierwszym Składzie Dla AS Roma

Pierwszy Gol N. Pisilliego W Pierwszym Składzie Dla AS Roma

W finałowym meczu fazy grupowej Ligi Europy, który zakończył się wczesnym rankiem, AS Roma pokonała FC Sheriff Tiraspol 3:0 i pomyślnie awansowała do kolejnej rundy. Warto dodać, że 19-letni gwiazdor AS Roma N. Pisilli wszedł w tym meczu na boisko z ławki rezerwowych i wzruszył się do łez po zdobyciu pierwszego gola dla pierwszego zespołu. Oglądanie tego było bardzo poruszające. Tutaj mamy Koszulka Piłkarska .

W 73. minucie na boisko wszedł 19-letni N. Pisilli. Mecz doszedł do doliczonego czasu gry. N. Pisilli, który miał na sobie Koszulka AS Roma , przyjął piłkę od Lukaku poza polem karnym, kozłował piłkę w pole karne i precyzyjnym niskim strzałem prawą nogą zdobył bramkę. To był jego pierwszy gol w pierwszym składzie dla AS Roma. Po zdobyciu gola N. Pisilli był bardzo podekscytowany. Biegał szaleńczo z radości, a potem nawet ronił łzy wzruszenia.

Po meczu N. Pisilli nadal nie mógł opanować emocji. Otrzymał także całusy i uściski od swoich kolegów z drużyny, aby go zachęcić. Nawet Mourinho, który zwykle podchodzi do sprawy poważnie, po meczu ciepło objął 19-letniego przystojnego chłopca jak ojciec.