Home / Bracia Z Kapsli

Bracia Z Kapsli

Najmłodszy syn Marcelo, Liam Alves, zamieścił na Instagramie swój świąteczny prezent, którym jest Al Nassr No. 7 Koszulka Piłkarska . Liam Alves był bardzo szczęśliwy z otrzymanego prezentu. Napisał: „Dziękuję bardzo Ronaldo, jesteś moim idolem”.

Cristiano Ronaldo i Marcelo byli kolegami z drużyny Realu Madryt przez dziewięć lat. W tym czasie oboje stali się bardzo dobrymi przyjaciółmi i często kontaktowali się w mediach społecznościowych. A ta głęboka przyjaźń tak naprawdę wzięła się z cholernego kapsla! Dlatego nazywa się ich „braćmi od kapsli”.

Dlatego Liam był bardzo szczęśliwy, że otrzymał tę podpisaną koszulkę. Mimo że Ronaldo nie jest już w doskonałej formie, wiele dzieci wciąż pragnie Koszulka Ronaldo jako prezentu. Marcelo wraca obecnie do brazylijskiego futbolu, dołączając do swojego starego klubu Fluminense i prowadząc drużynę do wicemistrza Klubowego Pucharu Świata, podczas gdy Cristiano Ronaldo również przebywa w Arabii Saudyjskiej i rozpoczyna atak na króla strzelców w 2023 roku.