Home / Koszulka Liverpool Z Nadrukiem Wysoko Oceniani

Koszulka Liverpool Z Nadrukiem Wysoko Oceniani

Koszulka Liverpool  Wysoko oceniani nastolatkowie Valentino Livramento i Lewis Bate opuścili klub po obniżonych cenach, gdy weszli w ostatni rok swoich pierwszych trzyletnich kontraktów zawodowych i nie byli jedynymi młodzieńcami Chelsea, którzy udali się w poszukiwaniu nowych pastwisk podczas transferu okno też.

Giganci z Premier League mają zatem wiele do zrobienia, aby przekonać Vale’a – który przyjaźni się zarówno z Livramento z Southampton, jak i Bate z Leeds United – aby nie podążał za nimi przez drzwi wyjściowe. Jeśli im się to uda, będą mogli oddać do dyspozycji Tuchela kolejnego wszechstronnego zawodnika o wysokiej jakości.

Zobacz najlepsze cuda futbolu dzięki NXGN:

Julian Rijkhoff (Borussia Dortmund) Roony Bardghji (FC Kopenhaga) Jesurun Rak-Sakyi (Crystal Palace) „To naturalny zawodnik, który sprawia, że wszystko wygląda na łatwe” – mówi GOAL Tom Joyce, trener wyników sportowych, który latem 2021 roku współpracował z Vale i Livramento. „Jest oddany i naprawdę ciężko pracuje.

„Kiedy uczę go czegoś nowego lub każę Koszulka Piłkarska Na Zamówienie  wykonać ćwiczenie, nie przestanie, dopóki nie zrobi tego dobrze. Jest zdeterminowany, a to lubię u sportowca. Ma świetną dokładność podań i niewiarygodny strzał.