Home / Giovanni Simeone Nie Będzie Grał W Drużynie Prowadzonej Przez Jego Ojca

Giovanni Simeone Nie Będzie Grał W Drużynie Prowadzonej Przez Jego Ojca

Giovanni Simeone zawsze może zobaczyć swoje zdjęcia z dzieciństwa, na stadionie będzie go trzymał ojciec Diego Simeone. Giovanni Simeone ma na sobie Koszulka Atlético Madryt i patrząc na swojego ojca Diego Simeone, wciąż nie wie, że gdy dorośnie, nie wybierze tego zespołu. Giovanni Simeone ogłosił, że nie będzie grał w Atletico Madryt, którego trenerem jest jego ojciec Diego Simeone, i również spełnił swoją obietnicę.

Nie jest dobrze mieć sławnego ojca-piłkarza. W końcu futbol opiera się bardziej na sile osobistej. Federico Chiesa ma ten sam problem co Giovanni Simeone. Oboje mają wiele oczekiwań i ograniczeń. Kiedy Giovanni Simeone grał w River Plate, był jedynie marginalną postacią w drużynie. Główny trener zawsze ignorował obecność Giovanniego Simeone, a jego pozycja oscylowała wokół ławki rezerwowych. W 2015 roku znakomity gol Giovanniego Simeone na dystansie 9 mil zdobył nagrodę Złotego Buta. Kiedyś przez wielu fanów uważany był za nienadającego się do gry w piłkę nożną. Od tego czasu Giovanni Simeone oświadczył, że w swojej karierze nie będzie grał w drużynie trenowanej przez jego ojca Diego Simeone. Giovanni Simeone kocha Atlético Madryt, ale jego marzenie nie ogranicza się do jednej drużyny. Kiedy Giovanni Simeone przeniósł się do ACF Fiorentina, poznał także Federico Chiesę, który był w tej samej sytuacji.

Giovanni Simeone chce po prostu być najlepszą wersją siebie, nie chce żyć pod sławą ojca. Okres ACF Fiorentina był najszczęśliwszym okresem dla Giovanniego Simeone, ale wciąż nie mógł uciec od klątwy futbolu. Dopóki Giovanni Simeone nie przybył do Neapolu, widział klub, w którym grał legenda reprezentacji narodowej Diego Maradona. Giovanni Simeone w niebieskiej Koszulka Piłkarska rozpoczął nowy start i był jednym z bohaterów, którzy po 33 latach pomogli Napoli odzyskać tytuł Serie A.