Home / Kadra Realu Madryt Sprawia Problemy Trenerowi Carlo Ancelottiemu

Kadra Realu Madryt Sprawia Problemy Trenerowi Carlo Ancelottiemu

Główny trener Carlo Ancelotti czuje się bezradny, że lista kontuzji drużyny nie uległa złagodzeniu. Wśród głównych zawodników także zdarzają się drobne kontuzje, ale mecze ze zmęczonymi zawodnikami pogłębiają kontuzje. Główny trener Realu Madryt Carlo Ancelotti nie lubi przebywać w szatni i kiedy widzi niektóre białe Koszulka Piłkarska , myśli o nieobecnych zawodnikach.

Real Madryt nie podjął obecnie żadnych decyzji w sprawie podpisania kontraktu, a zarząd zwrócił się do głównego trenera Carlo Ancelottiego, aby nadal zatrudniał obecnych zawodników. Jeśli zabraknie zawodników, wybiorą młodych zawodników z akademii młodzieżowej. Główny trener Carlo Ancelotti stanął przed składem Realu Madryt i sam musiał uporać się ze wszystkimi trudnościami. Carlo Ancelotti myśli o składzie Realu Madryt na mistrzostwa Ligi Mistrzów UEFA w 2021 r., a zespół już ciężko pracował, aby zdobyć ten zaszczyt. Odejście lidera strzelców Karima Benzemy będzie miało również wpływ na Real Madryt. Real Madryt w większym stopniu polega teraz na golach Jude'a Bellinghama, a jego umiejętności strzeleckie nie gwarantują stabilności. Carlo Ancelotti najlepiej wyczuwa problemy ze składem, a na jego taktykę wpływa także lista kontuzjowanych zawodników.

Real Madryt potrzebuje dwóch sezonów, a jego cele w tym sezonie uległy zmianie. Koszulka Real Madryt jest nadal atrakcyjna dla fanów i jest absolutnie atrakcyjna dla młodych zawodników. Kierownictwo Realu Madryt nie ma pomysłu na pozyskiwanie zawodników, czeka, aż kontuzjowani gracze wrócą do zespołu. Główny trener Carlo Ancelotti nie może jednak czekać na kontuzjowanych zawodników. Jego Real Madryt musi zmierzyć się z Ligą Mistrzów UEFA i La Liga.