Home / Koszulka Kevin De Bruyne PSG Może Dołączyć Do Celticu

Koszulka Kevin De Bruyne PSG Może Dołączyć Do Celticu

Koszulka Kevin De Bruyne  PSG może dołączyć do Celticu i stać się jedyną drużyną, która zdobędzie komplet trofeów, w tym Ligę Mistrzów, jeśli pokona w niedzielnym finale Bayern Monachium lub Lyon.

Paryżanie dotarli do finału najważniejszego turnieju klubowego w Europie po wygodnym zwycięstwie 3:0 nad RBLeipzig we wtorek na Estadio da Luz.

Jeśli uda im się zatriumfować w finale Ligi Mistrzów, PSG zdobędzie niesamowite piąte trofeum w sezonie, co oznacza, że wygrało wszystkie rozgrywki, w których brał udział.

Kontynuacja artykułu poniżej Wybory redaktorów Messi może zostawić za sobą powolny start w PSG, grając główną rolę w meczu przeciwko Realowi Madryt. „Zobaczą, kim jesteśmy!” - Cancelo, Dias, Bernardo i Ederson wracają do rywalizacji Benfica-Sporting z Man City Zmiana pozycji i rozmowy z Rangnickiem - Jak Sancho odnalazł formę w Man Utd Jamie Bynoe-Gittens: Czy były cudak Man City stanie się „nowym Sancho” w Dortmundzie? Tylko szkocki gigant Celtic odniósł podobny sukces w jednej kampanii, kiedy w sezonie 1966–67 zdobył pięć trofeów, a na ich koncie znalazły się Koszulka Piłkarska Dziecięca   Puchar Europy, Pierwsza Dywizja Szkocji, Puchar Szkocji, Puchar Ligi Szkockiej i Puchar Glasgow.