Home / Koszulka Ronaldo Dla Dzieci Zacięty Mecz Wydaje Się Praw

Koszulka Ronaldo Dla Dzieci Zacięty Mecz Wydaje Się Praw

Koszulka Ronaldo Dziecięca  Zacięty mecz wydaje się prawdopodobny w tym starciu znanych przeciwników, tych samych dwóch drużyn, które grały w finale Concacaf do lat 20 w 2017 r., finale, który Amerykanie wygrali w rzutach karnych. Honduras zdecydował się na remis 1: 1 z Kostaryką w zeszły piątek, ale przed czerwoną kartką w pierwszej połowie wyglądał na lepszą drużynę. Atak Hondurasu może się poszczycić kilkoma niebezpiecznymi broniami ofensywnymi, w tym rozgrywającym Carlosem Mejią, napastnikiem Josue Villafranca i skrzydłowym Cristianem Calixem.

„Myślę, że wyzwaniem z Hondurasem będzie po prostu fizyczność” – powiedział Goal obrońca USA Chris Gloster. „Oczywiście będzie to walka, ponieważ oni również walczą o miejsce w Pucharze Świata. Graliśmy z nimi w eliminacjach do lat 17 i pamiętam niektórych z tych graczy, którzy są teraz z nimi. Nasza mentalność musi być skupiona defensywnie, ponieważ będą próbowali do nas podejść, ale też nie chcą ustąpić, więc myślę, że czasami będą chcieli usiąść z boku.

„Nasza mentalność musi polegać na tym, Koszulka Piłkarska  aby dalej do nich dążyć. Po zdobyciu jednego gola zachowuj się tak, jakby było 0:0 i idź dalej”.