Home / Duet Z Mediolanu Wypadł Z Czołowej 4

Duet Z Mediolanu Wypadł Z Czołowej 4

Juventus w tym sezonie został ukarany 15 punktami za oszustwa finansowe. Tylko z powodu tych 15 punktów Juventus został w zasadzie skazany na rywalizację w Lidze Mistrzów w tym sezonie. Choć zawodnicy w koszulki piłkarskie Juventusu robili wszystko, by odrobić straty, Juventus wciąż zajmuje siódme miejsce w tabeli Serie A.

Dziś Juventus po raz kolejny przyniósł dobre wieści. Liga Serie A oficjalnie ogłosiła, że gigant Serie A, Juventus, został wcześniej ukarany grzywną w wysokości 15 punktów w Serie A, która została cofnięta i zaakceptuje nową karę. Juventus również awansował z pierwotnej siódmej pozycji na trzecią. Uszczęśliwiło to również tysiące fanów w koszulka Juventus. Kwalifikacja do powrotu do Ligi Mistrzów nieuchronnie wyprze kwalifikacje innych drużyn. Duet z Mediolanu, który w tym sezonie dotarł do pierwszej czwórki Ligi Mistrzów, został odrzucony, zajmując piąte i szóste miejsce.

Wynik drugiej próby Juventusu nie został jeszcze ustalony. Jeśli zostanie ostatecznie ukarany, zostanie wdrożony w sezonie 2023-24.