Home / Real Madryt Awansował Do Finału 4-1 W Dwumeczu

Real Madryt Awansował Do Finału 4-1 W Dwumeczu

W drugim meczu półfinału Copa del Rey w La Liga rozegrały się pretensje Realu Madryt i Barcelony. Barcelona przegrała 0-1 w pierwszym meczu Copa del Rey. Wywiera to również dużą presję na zawodnikach noszących Koszulka Piłkarska Realu Madryt. Real Madryt jest w tej drugiej rundzie, która jest kluczowa dla Realu Madryt. Ostatecznie Real Madryt spełnił swoją misję i pokonał Barcelonę 4:0, awansując do finału z łącznym wynikiem 4:1.

Były dziesiątki tysięcy fanów Realu Madryt i Barcelony, a na scenie powitano 95 000 fanów. Po rozpoczęciu meczu gorąca ofensywa Realu Madryt trwała do końca spotkania. W pierwszej połowie Real Madryt nieźle prowadził 2:0, ale nie wpłynęło to na determinację zawodników do dalszego zdobywania bramek. Dopingowali ich także kibice w Koszulka Real Madryt . W drugiej połowie Real Madryt ponownie strzelił dwa gole, a Real Madryt zajął ostatnią pozycję w awansie do Copa del Rey.

W drugiej rundzie półfinału Copa del Rey Real Madryt swoją siłą całkowicie zmiażdżył Barcelonę i awansował do finału.