Home / Przekaż Wiedzę, Chodząca Legenda!

Przekaż Wiedzę, Chodząca Legenda!

38-letni Ronaldo nadal jest bogiem, któremu można zaufać! 20 czerwca w eliminacjach do Pucharu Europy Cristiano Ronaldo w koszulce Koszulka Piłkarska  z numerem 7 zagrał dla reprezentacji kraju po raz 200, pomagając Portugalii wygrać z Islandią 1:0 i ustanawiając rekord Guinnessa.

Od zeszłego lata fani często kwestionowali umiejętności Ronaldo, uważając, że nie nadaje się on już do reprezentacji Portugalii. Jednak Ronaldo zawsze nalegał na swoje przekonania. Wielokrotnie deklarował, że nadal będzie grał w reprezentacji. To jest jego marzenie. Idąc dalej w wątpliwości, Ronaldo wydaje się być taki przez całą swoją karierę.

Portugalski Związek Piłki Nożnej przygotował dla niego dwie koszulki, jedną z nich jest Koszulka Ronaldo  z numerem 17, którą nosił po raz pierwszy w reprezentacji; drugi ma nadrukowany numer 200, upamiętniający jego 200. występ w portugalskiej grze drużynowej. 200 meczów, w których strzelił 123 gole, to pierwsze na świecie. Od 18 do 38 lat, 20 lat, młody chłopak, który płakał w tamtych czasach, będzie teraz samoironiczny, stary i pomarszczony. Oddaj hołd Ronaldo, który ciężko walczył o swoje marzenie. Mimo, że jego kariera dobiegła końca, sceneria po drodze w dół może być piękna!