Home / Liverpool Nagle Wyskoczył!

Liverpool Nagle Wyskoczył!

Gdzie dokładnie Mbappe zagra w następnym sezonie, wciąż w Koszulka Paris Saint-Germain ? To temat, który najbardziej interesuje fanów i media. Mbappe dał do zrozumienia, że nie przedłuży kontraktu. Paryż postawił Mbappe ultimatum: pomiędzy odnowieniem kontraktu a wystawieniem na sprzedaż może wybrać tylko 1 z 2. PSG nie pozwoli Mbappe odebrać nagrody lojalnościowej, a następnie odejść na bezpłatny urlop.

Po odejściu Benzemy z zespołu Real Madryt również miał nadzieję na wzmocnienie napastnika, ale miał wątpliwości co do terminu podpisania kontraktu z Mbappé. Real Madryt wciąż zastanawia się, czy powinien wykonać ruch tego lata, czy poczekać, aż Mbappe wróci do wolnej agencji w przyszłym roku. Obecnie Koszulka Real Madryt  nr 9 jest nadal pusty. Czy francuski napastnik będzie kolejnym właścicielem?

Jednak agent FIFA Marco Kirdemir twierdził, że Liverpool był skłonny zapłacić 250 milionów euro za Mbappé, aby konkurować z Realem Madryt, co wzbudziło zdziwienie i podejrzliwość ludzi. Pośród wszystkich dezinformacji, Neymar, który znalazł się w centrum uwagi za zdradę swojej ciężarnej dziewczyny, wydaje się być zapomniany. „Team Daily” ujawnił, że tego lata Neymar może być jedynym w zestawieniu MNM, który zostanie w Paryżu, co może stać się ważnym faktem.