Home / 30-letni Fani Poświadczają Notarialnie Członków Swoich Rodzin

30-letni Fani Poświadczają Notarialnie Członków Swoich Rodzin

Neymar zabłysnął w piłce nożnej w tym życiu, a o jego życiu prywatnym mówią także przedstawiciele wszystkich środowisk. Poza sezonem Neymar nosił Koszulka Piłkarska , ponieważ chciał go jakiś zespół lub dlatego, że Paris Saint-Germain chciał go sprzedać. To dlatego, że wszędzie krążyły wieści o tym, że zdradzał swoją dziewczynę, gdy była w ciąży.

Wiadomości o wykolejeniu Neymara nie ustały, a potem kolejny incydent sprawił, że Neymar zaczął szukać. Według doniesień brazylijskich mediów, 30-letni kibic mieszkający w Porto Alegre w Brazylii sporządził testament pozostawienia swojej własności Neymarowi, a testament został notarialnie poświadczony przez notariusza. Fan powiedział, że jego kondycja fizyczna nie jest zbyt dobra, a Neymar jest bardzo podobny do swojego życiowego doświadczenia. Bardzo lubi Neymara i bardzo się z nim zgadza. Tutaj nasza oficjalna strona internetowa sprzedaje Koszulka Paris Saint-Germain , zapraszamy do zakupu.

Neymarowi najwyraźniej nie brakuje pieniędzy, a fani właśnie wyrażają największe wsparcie dla swoich idoli. Mają też nadzieję, że Neymar dobrze poradzi sobie z życiem prywatnym i zagra na parkiecie jak najlepiej.